Вступати до лікарняної каси жителів Рівненщини запрошують чиновники та лікарі

7.07.2014

6227ef74e903ed6d167b6181f8c5bcf1

Ця громадська організація, переконують вони, є першим серйозним кроком до страхової медицини. Так, кожен член "Лікарняної каси Рівненської області", сплачуючи щомісяця внесок у розмірі від сорока до двохсот гривень, упродовж року може отримати від неї компенсацію витрат на медикаменти і лікування у розмірі від однієї до десяти тисяч гривень.

Аби стати членом "Лікарняної каси" - бажаючим потрібно лише написати заяву на ім'я голови правління та сплатити членський внесок. Поки-що громадська організація "Лікарняна каса Рівненської області" налічує лише десять тисяч осіб.


Євген Кучерук, головний лікар Рівненської центральної міської лікарні: "Не вистачає всім. І 5 грн, які виділяються міській лікарні на одного хворого на медикаменти - це ніщо. Якщо заплатила людина 40 гривень в місяць - отримує гарантовану допомогу - 2500 грн в рік. і всі практично незначні і середні випадки цим компенсуються".

Сергій Грищук, виконавчий директор ВГО "Асоціація лікарняних кас України":"Лікарняна каса" - це об'єднання громадян, які не бажають чекати від держави безкоштовних соціальних гарантій і готові самостійно забезпечувати достатньою та якісною медичною допомогою".


Роман Свирида. Джерело - http://rtb.rv.ua