Медичне обслуговування в нашому лікувально-оздоровчому управлінні з року в рік стає якіснішим. Цьому сприяє чимало чинників, серед яких чи не найважливіше місце посідає оновлення матеріально-технічної бази. Якщо, скажімо, минулими роками більше уваги приділяли розвитку санаторію-профілакторію (сьогодні він, без перебільшення, є чудовим місцем відпочинку рівненських хіміків), то в нинішньому році напередодні Дня хіміка, як відомо, Глава ради директорів GroupDFДмитро Васильович Фірташ зробив чудовий подарунок не тільки для медсанчастини, а й для всього колективу рівненських хіміків: новий кольоровий апарат УЗД, що відкриває перспективу ефективно проводити діагностичні обстеження і виявляти хворобу на ранніх стадіях, коли з нею легко вести боротьбу.

Значним досягненням нашої роботи є й лікарняна каса, яка, подолавши рамки підприємства, поширилася не тільки в місті, а й у всій області. Нині ця громадська організація об’єднує понад 7 тисяч чоловік, для оперативного обслуговування яких використовуємо різні форми роботи, серед яких - і Інтернет-мережу. Приємно, коли люди, скориставшись послугами лікарняної каси і оцінивши її переваги, звертаються до нас зі словами вдячності. Адже недуга завжди звалюється на людину якось зненацька, коли її найменше чекаєш. Знайти потрібну суму коштів на боротьбу з нею буває досить складно – тож кошти, які виділяються членам лікарняної каси відразу, тільки-но вони потрапляють до стаціонарів лікувальних закладів нашого краю, стають нерідко тією рятувальною соломинкою, яка допомагає виграти час і без зволікань розпочати лікування. Саме тому громадські організації, подібні нашій лікарняній касі, знаходять щораз більшу популярність серед мешканців Рівненщини. Лише в минулому місяці послугами лікарняної каси скористалися близько півтори сотні людей, які отримали лікування на суму, яка перевищує 80 тисяч гривень. До речі, кошти на лікування за необхідності отримує не тільки член лікарняної каси, який сплачує щомісячно по 50 грн. членських внесків, а й інші члени родини (дружина або чоловік, діти віком до 18 років), якщо вони потрапляють до стаціонарів.. Думаю, що в майбутньому ми, розвиваючись, зможемо надавати людям щораз більше пільг.

Сьогодні ж, з нагоди нашого професійного свята, щиро хочу привітати увесь наш працьовитий, сумлінний колектив. Не буду нікого називати поіменно, бо практично всі заслуговують найкращих слів – просто висловлюю найщиріші слова вдячності вам, шановні мої колеги, за професіоналізм, за благородство ваших душ, за вміння бути чуйними і уважними до людей. Міцного всім здоров’я і перемог у двобої з важкими недугами. Нехай щастя, радість та достаток увіходять у кожну родину, а ваша повсякденна робота знаходить схвальні відгуки в людей, яким ви приходите на поміч.

Сергій ГОЛУБ,

начальник управління -

головний лікар ЛОУ.