Каса швидкого реагування.

Лиха та біди ніхто не кличе в дім, вони приходять, як непрохані гості, сідають на покуті столу і починають «правити бал», незважаючи на господарів. Так само було і в моєму житті: страшна хвороба прийшла несподівано і зненацька. Страшний діагноз вимагав серйозного лікування, яке, в свою чергу, потребувало значних коштів. Попервах здавалося, що виходу немає, грошей ніде взяти, але в час горя та розпачу на допомогу прийшли люди в білих халатах – люди, які супроводжують нас від самого народження і аж до смерті.

У нагоді стало моє членство у лікарняній касі. У 2005-му, коли став членом лікарняної каси, я й подумати не міг, наскільки актуальною для мене буде її допомога. Гроші на операцію і на подальше лікування я отримав завдяки цій програмі. Оскільки сплачую п’ятдесят гривень щомісячно у фонд каси, зовсім нещодавно мені в черговий раз виділили кошти у розмірі двох тисяч гривень для придбання медикаментів. Більше того, членство у лікарняній касі – це велика зручність. Мені не потрібно шукати в аптеках необхідні «уколи», витрачати на це свій час і здоров’я. Я просто приїжджаю і отримую все необхідне для лікування на визначену суму.

Проаналізувавши своє життя за останніх кілька років, вирішив, що цього року буду перераховувати у фонд лікарняної каси вже сто гривень щомісяця. Тоді при потребі зможу отримати допомогу у розмірі чотирьох тисяч гривень на рік. В цілому, за весь час лікування завдяки цій програмі я отримав вісім тисяч гривень допомоги.

Хочу щиро подякувати за підтримку та допомогу всьому колективу лікарів, членам лікарняної каси і головному лікарю С.В. Голубу. Ви дуже допомогли мені у лікуванні. Якби не лікарняна каса, я не зміг би ефективно і так оперативно подолати недугу. Якщо ж ти, читачу, ще не є членом лікарняної каси, я закликаю тебе приєднатися до цієї громадської організації якомога швидше. Мені у боротьбі з моєю страшною недугою допомогла лікарняна каса, – і я вірю: якщо у твоєму житті будуть якісь негаразди, ти також відчуєш вагому підтримку та допомогу.

Василь ПАВЛОВСЬКИЙ

електромонтер ЦРЕО.

Газета "Хімік", 2010р.